Zapisz się na nasz newsletter!

Najnowsze oferty na twojej skrzynce e-mail? Zapisz się!

Przygotowaliśmy małe kompendium wiedzy i parę porad dotyczących ostatnich komplikacji, nie tylko zresztą w branży turystycznej.

W związku z decyzją o wstrzymaniu ruchu lotniczego informujemy, że wszystkie wyloty, na tę chwilę do14 kwietnia 2020 r., zostają zawieszone. W związku z powyższym klienci którzy podróżują z naszym biurem podróży i mieli wylecieć w tym okresie, mają możliwość przełożenia wakacji na termin późniejszy lub otrzymają zwrot całości wpłaconej kwoty za niezrealizowany wyjazd.

Przełożenie wakacji pozwala bardzo często na zachowanie wszystkich benefitów za wczesną rezerwację. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Na ewentualną rezygnację zawsze jest czas.

Wszyscy nasi klienci przebywający jeszcze poza granicami kraju, wrócą z wakacji bez problemu zgodnie z planem lub wcześniej, bez ponoszenia żadnych kosztów. Są pod troskliwą opieką naszych rezydentów. W tym trudnym czasie, panuje pełna mobilizacja i wsparcie podróżnych, którzy powracają do Polski.

Jeżeli ktoś podróżował na własną rękę (kupował osobno przelot, ubezpieczenie, hotel, transport lokalny) musi niestety sam dokonać przebukowania biletów i wrócić do kraju na własny koszt. Niektórzy obywatele organizujący swój wyjazd samodzielnie, być może będą musieli na własną rękę przylecieć „gdzieś blisko Polski”, by następnie lotem czarterowym lub autobusem dostać się do kraju.

Wszelkie wyloty, których daty nie są aktualnie objęte terminem zagrożenia epidemicznego, mogą być anulowane zgodnie z warunkami danego organizatora czyli z poniesieniem kosztów rezygnacji. Jeżeli okres zagrożenia epidemicznego będzie się przedłużał to wszyscy organizatorzy będą się dostosowywać do dalszych zaleceń Prezesa Rady Ministrów.

Pamiętajmy, że nikt, nigdy nie wyśle turystów w świat gdy istnieje zagrożenie dla życia lub zdrowia.

Apelujemy do Państwa o spokój, nieuleganie panice i niepodejmowanie pochopnych i nieuzasadnionych decyzji dotyczących rezygnacji z planów wypoczynkowych w okresie po ustaniu jakiegokolwiek zagrożenia.

Państwa zaufanie do nas jest dla nas wartością nadrzędną.

Jesteśmy przekonani, że niedługo wszystko się unormuje i wszyscy nasi klienci wyjadą na swoje upragnione wakacje. Życzymy Państwu zdrowia, a z resztą sobie poradzimy.

Na bieżąco monitorujemy sytuację i jesteśmy z Państwem w stałym kontakcie. Na wszystkie zapytania odpowiemy najszybciej jak potrafimy.

Jednocześnie informujemy, że obsługa klientów odbywać się będzie w dniach od 15 marca do odwołania tylko telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty od godz 10:00 do 16:00

Nr tel. +48605889660
Adres mailowy oktravel@oktravel.pl

Pozdrawiam Katarzyna Kolanowska World Tour Sopot