Zapisz się na nasz newsletter!

Najnowsze oferty na twojej skrzynce e-mail? Zapisz się!

Szanowni Państwo, Drodzy Klienci,
Przygotowaliśmy małe kompendium wiedzy i parę porad dotyczących ostatnich komplikacji, nie tylko zresztą w branży turystycznej.

W związku z decyzją o wstrzymaniu ruchu lotniczego informujemy, że wszystkie wyloty, na tę chwilę do 15 czerwca 2020 r., zostają zawieszone.

W związku z powyższym klienci, którzy podróżują za pośrednictwem naszego biura podróży i mieli wylecieć w tym okresie, mają możliwość przełożenia wakacji na termin późniejszy.

Przełożenie wakacji pozwala bardzo często na zachowanie wszystkich benefitów za wczesną rezerwację. Jest to rozwiązanie bardzo korzystne. Na ewentualną rezygnację zawsze jest czas.
Na bieżąco informujemy o możliwościach zmian rezerwacji, odstąpienia i przysługujących prawach. Pomagamy w przypadku rezygnacji i wniosków do ubezpieczycieli. Działamy dla Państwa zdalnie.

Przypominamy, że Klienci, którzy wykupili imprezy mogą dokonać zmian terminów wyjazdu:

☑ Grecos Holiday - pomagamy każdemu indywidualnie, zgodnie z OWU umożliwia zmiany wyjazdów do 45 dni przed wylotem

☑ Itaka - nie pobiera opłaty manipulacyjnej 250 PLN/os za zmianę rezerwacji, które nie są realizowane samolotem rejsowym. Niezależnie od terminu zgłoszenia takiej zmiany, opłata nie będzie pobierana. Zmiany można dokonać na dowolny termin/kierunek wg cen aktualnie obowiązujących lub promocji z dnia dokonania rezerwacji. Dotyczy każdego terminu wylotu z Lata 2020, zmiany mogą być dokonywane również na ofertę Zima 2020/21 oraz Lato 2021.

☑ TUI – bezpłatna zmiana wylotów czerwcowych wg warunków uczestnictwa do 45 dni przed wylotem

☑ Coral Travel – pomagamy każdemu indywidualnie, zgodnie z OWU umożliwia zmiany wyjazdów do 45 dni przed wylotem

☑ Rainbow – umożliwia zmiany wyjazdów dla klientów z wylotami w kwietniu oraz wszystkim innym terminom z wykupiona usługa „bezpłatna zmiana”.
Rainbow proponuje nową ofertę rabatowo-promocyjną, która dostępna jest dla bardzo szerokiego grona Klientów.

☑ Exim Tours – daje możliwość bez kosztowej zmiany wszystkich wylotów od 25 kwietnia do 31 maja oraz proponuje również voucher ważny przez rok o wartości wpłaconej kwoty.

Jednocześnie przypominamy, że ewentualna rezygnacja z imprez, które mają odbyć się w późniejszych terminach, jak te wskazane, wiąże się z kosztami rezygnacji, które obowiązywały w dniu podpisania umowy.
Proszę mieć na uwadze, że sytuacja z koronawirusem zaskoczyła nas wszystkich i sytuacja jest dynamiczna.
Jesteśmy cały czas w kontakcie z Organizatorami, przekazujemy bezpośrednio do Państwa informacje dotyczące najbliższych imprez.

Obsługa naszych Klientów będzie możliwa za pośrednictwem poczty email oraz telefonicznie od poniedziałku do soboty w godzinach 10:00 – 16:00

☎ kom +48605889660 ☎ ✉ email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.